Hliníková okna Lexikon


Plastová okna

Hliníková okna

Proč zvolit hliníková okna?

Hliníková okna a zejména vchodové dveře si získali mezi zákazníky velkou oblibu pro svůj reprezentativní design, prakticky neomezenou životnost profilů, vynikající pevnost a tvarovou stálost.

Hliníkové profily zaznamenaly veliký pokrok v oblasti tepelné izolace. Díky profilaci bez tepelných mostů nyní nehrozí žádné promrzání a tepelné ztráty. Naopak.

Díky bezúdržbovosti, pevnosti a takřka nezničitelnosti by hliníkové dveře neměli chybět v často používaných vchodech - jako jsou např. vchody do panelových a bytových domů, obchodních center, kulturních zařízení atp.

Volba hliníkových oken a dveří je známkou dobrého vkusu. Svým elegantním a nadčasovým designem totiž výrazně oživí vzhled každé stavby, přidají jí na výjimečnosti, reprezentativnosti a povýší ji mezi moderní díla.

Jste-li přesvědčeni, že hliníková okna jsou pravou volbou pro vás, kontaktujte nás nebo použijte formulář pro cenovou kalkulaci.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku


Víte že...

Okna na splátky

Okna od nás můžete pořídit již za 10% ceny! Všechny okna dodáváme na splátky. Kontaktujte nás pro bližší informace.

Rychlé dodávky

Plastová okna Vám dodáme do 3 týdnů a to včetně zednického zapravení.

Naše tipy:

Slunce nad hlavou i v zimě?

Se sluncem nad hlavou v zelené zahradě můžete žít po celý rok! Zimní zahrada od nás Vám to umožní.

Šampión v tepelné izolaci

Nechcete vyhazovat zbytečné peníze za energii? Naše dřevohliníková okna mají nejlepší koeficient tepelného prostupu na trhu.Nabízíme Vám nejenom pneu všech výrobců, ale i kompletní sortiment hliníkových kol a plechových ráfků na všechny druhy automobilů. Vypalování dvd a malonákladový tisk bookletů a jiných tiskovin k výrobě datových nosičů neodmyslitelně patří, bylo rozšíření našich služeb o digitální tisk logickým Současná kuchyně je srdcem každého domova. V kuchyni se dnes žije. Proto by měla být příjemným místem ke stolování, k posezení s přáteli Doporučujeme upřednostnit šperky swarovski ze stříbra než obyčejnou bižuterii, cena se samozřejmě liší.

Doporučujeme: