Příslušenství k oknům a dveřím Lexikon


Plastová okna

Příslušenství k oknům a dveřím

Vrchní okenní kování

Možnosti barevného provedení: bílá, hnědá, stříbrná, bronz, champagne, nerez

Secustik LUXEMBOURG

Secustik LUXEMBOURG

Secustik ATLANTA

Secustik ATLANTA

Secustik TOKYO

Secustik TOKYO

Secustik VERONA

Secustik VERONA

Bezpečnostní systém Secustik

Systém Secustik

Okenní kliky Secustik mají patentovaný blokovací mechanismus jako integrovanou záruku bezpečnosti. Tento mechanismus znemožňuje neoprávněné posunutí okenním kováním zvenku. Spojovací prvek mezi klikou a čtyřhranem přitom působí jako "mechanická dioda".To sice umožňuje normální ovládání okenní kliky zevnitř, ale blokuje kliku v případě, že se někdo pokusí s okenní klikou manipulovat zvenku pomocí kování. Tím kliky plní požadavky podle AhS RAL-RG607/13.

Zvuk SECUSTIK

Systém Secustik

Při otáčení klikou Secuistik o 180° z uzavřené polohy do výklopné polohy blokovací mechanismus zapadává se slyšitelným cvakáním do speciálních drážek. Takto vzniká typický zvuk klik Secustik. Během otáčivého pohybu jsou zajišťovací kolíky 1 pomocí spojovacího prvku 3 unášeny k dalším drážkám 2, do kterých opět slyšitelně zapadnou.

Bezpečnost

Systém Secustik

Takto klika Secustik účinně brání pokusům o vloupání Při pokusu o vloupání jsou zajišťovací kolíky 1 spojovacím prvkem 3 zatlačeny do drážek v pouzdře 2. V této poloze kolíky účinně brání otočení okenní klikou zvenku. Okenní klika se zablokuje a zmaří pokus o vloupání. Systém Secustik je chráněn ochrannou známkou a patentem.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku | Nahoru Nahoru


Víte že...

Okna na splátky

Okna od nás můžete pořídit již za 10% ceny! Všechny okna dodáváme na splátky. Kontaktujte nás pro bližší informace.

Rychlé dodávky

Plastová okna Vám dodáme do 3 týdnů a to včetně zednického zapravení.

Naše tipy:

Slunce nad hlavou i v zimě?

Se sluncem nad hlavou v zelené zahradě můžete žít po celý rok! Zimní zahrada od nás Vám to umožní.

Šampión v tepelné izolaci

Nechcete vyhazovat zbytečné peníze za energii? Naše dřevohliníková okna mají nejlepší koeficient tepelného prostupu na trhu.Zaměřujeme se na prodej hadice od výrobce Semperflex. Tento zkušený výrobce již mnoho let vyvíjí a vyrábí produkty po celém světě. Naše firma vznikla 21. 6. 1993 s předmětem činnosti kovoobrábění dále provádíme soustružnické práce do průměru 1250 mm a délky 4000 mm. Dále nabízíme podstatně kvalitinější dveře jako alternativu místo plastových dveří na venkovní použití, s velkým tepelným odporem. U nás záskáte matrace různých rozměrů včetně mnoha druhů potahů jako je Ekonomik, Standard, Trend, BIO, ad.

Doporučujeme: